90’larda kalmış, tekrar stalk’lamak isteyeceğiniz 5 çift!

LifestyleMarch 28, 2020
90’larda kalmış, tekrar stalk’lamak isteyeceğiniz 5 çift!

Şu sıralar internet başında geçireceğimiz vakit epey bol olduğu için olsa gerek, kendimizi yine 90’ların büyüsüne bırakıyoruz. 2020’nin
Jennifer Aniston ve Brad Pitt’i SAG ödüllerinde bir araya getirdiği anın dışında pozitif etkisini pek görememiş olduğumuzdan belki de, 90’ların ikonik çiftlerini stalk’layarak mood’umuzu yükseltmek mi? Neden olmasın?!

Sarah Jessica Parker & Robert Downey Jr. 

İkon kelimesi işte tam burada devreye giriyor! Bu iki ismin bir zamanlar sevgili olduğu gerçeği ile yaşadığınız şok bizi şaşırtmıyor. 80’lerde başlayan ve 90’ların başına zar zor taşınmış bu ilişkiye ait her kare, iki ismin de en neşeli kareleri olarak gözümüze çarpıyor. Sarah Jessica Parker da Robert Downey Jr. da “stil tesadüf değildir” der gibi her dönem için ikon olma iddiasına o zamandan başlamış. Keşke dediğimiz çiftlerde birinci sırayı alıyorlar!

Kate Moss ve Johnny Depp

Biri aşkı tanımlamak isterse bu ikiliye bakabilir! 90’ların “dream couple”ı olan Kate Moss ve Johnny Depp kusursuz uyumu yaklamıştır. 94 – 98 yılları arasında süren ilişkileri dönemin ruhunu en somut şekilde yansıtmaktadır. İkili ne zaman ki nişanlanır, tüm büyü bozulur ve kısa bir süre sonra ayrılırlar.

Gwyneth Paltrow & Ben Affleck 

Gwyneth Paltrow ve Ben Affleck ikilisini, 1997-2000 yılları arasında birlikte gördük. Gwyneth’in hayatında “şifa aradığı” bir zaman olarak tanımladığı ilişki moda dünyası için ilham verici bir dönemi işaret ediyordu.

Elizabeth Hurley ve Hugh Grant

80’lerden 2000’lere uzanan bu ilişki en şaşalı dönemini 90’larda yaşıyor. İkilinin birlikte göründüğü her an akıllara kazınıyor ve hem Elizabeth Hurley hem de Hugh Grant kariyerlerinin hiç bir döneminde birlikte oldukları zaman ki enerjiyi yakalayıp yükselişe geçemiyor.

Cameron Diaz ve Jared Leto

Cameron Diaz ve Jared Leto 1999 ve 2004 yılları arasında birlikteydi hatta nişanlandılar ama 90’larda sevgili olmak bile nişanınızın bozulması için yeterli bir sebep olabilir gibi… Cameron Diaz bu ilişkisinin yaralarını Justin Timberlake ile sardı. bir araya geldi ve hatta nişanlandılar. Ancak 90’lı çiftlerin nişanları nihayet sona erdi ve Diaz kısa bir süre sonra Justin Timberlake ile çıkmaya başladı. Leto ise bugün Alessandro Michele ile hafızalara kazınıyor.

Author: Based Istanbul

RELATED POSTS