90’lardan Günümüze… ‘Mango Man X Mistral’

FashionMay 22, 2019
90’lardan Günümüze… ‘Mango Man X Mistral’

Sanat, geçmiş ve teknolojiden ilhamını alan Mango Man modern parçalar canlı renkler ve teknolojik kumaşlar ile yeni dünyaya kapılarını açıyor. Inovasyon kelimesinin tasarımlara yansımasının sembolü haline gelen markanın modern dünyası renklerin ön plana çıktığı, klasik siluetlerin çeşitlilik ile buluştuğu tasarımlar sunuyor. Su sporları sektöründe öncü olan İsviçreli moda markası Mistral ile gerçekleştirdiği iş birliği ile Mango Man; cesur renkler, teknik malzemeler ve yaratıcı baskıları kullanım tarzı ile herkesi 90’lı yıllara götürmeyi hedefliyor. Zamanda yolculuk yapmaya hazır mısın?

Koleksiyon minimal tasarımları ve sıra dışı detayları ile kullanılan materyalin hikayesini tek bir dokunuş ile sunuyor ve yenilikçi tekniklerin dinamik yapı ile birleşmesi markanın risk alma gücünü yansıtmayı başasrıyor. Deneysellik kavramı ile yenilikçi tarafına vurguda bulunan Mango Man ve Mistral, street style kültürüne ilham olacak bir koleksiyon sunuyor.

Koleksiyon parçalarında modern street weaögelerine dayanan detaylardan 90’lar trendinin temelini oluşturan aksesuarlara kadar uzanan bir seçki sunuyor. Retro dokunuşların ikonlaşmış aksesuarlara etkisini anlatan koleksiyon 90’lı yılların tarzını yansıtan yeni bir bakış açısı getiriyor. Mistral’ın aktif yapısına sadık kalan bu koleksiyonda, aynı zamanda su geçirmez astarlar, yapay kauçuk kumaşlar ve parçaları kenetleyen high-tech özellikler koleksiyonu geçmişten geleceğe taşıyor.

Author: Based Istanbul

RELATED POSTS