APC, Lacoste’un Timsahına Yeni Bir İmaj Veriyor

FashionAugust 31, 2022
APC, Lacoste’un Timsahına Yeni Bir İmaj Veriyor

2018’den beri Lacoste’un sanat yönetmenliğini üstlenen Louise Trotter, APC markası ile yaptığı bu iş birliğinde bizleri modern ve ilerici bir koleksiyon ile buluşturuyor. Bu koleksiyondaki ürünleri tasarlamak üzere Jean ve Judith Touitou ile çalışan Trotter, ikonik timsah figürünün APC logosunu sarmaladığı eğlenceli parçalar sunuyor.

Koleksiyonun her iki markanın temel yapı taşlarına iltifat niteliğinde olduğunu belirten Trotter, APC’nin faydacı kodlarını Lacoste’un klasik nötr prensipleriyle buluşturmanın keyfini sürdüğünü belirtiyor. İki markanın birleşiminin ise haki ve lacivert tonlarıyla bir kutlama niteliği barındırdığını sözlerine ekliyor. Trotter’in bu sözlerine karşılık APC’nin kurucusu ve yaratıcı direktörü Jean Touitou, bu iş birliğini “şeflerin yemek yapması” olarak tanımlıyor.

Renk ve hacim olarak bizleri 90’lara götüren parçalarla birlikte askeri referanslı donanma mavilerini ve uçuk pembeleri koleksiyonda çokça görüyoruz. Koleksiyonda dikkat çeken ürünler arasında tüylü eşofman takımları ve gömlek elbiseler gardıroplarda yer almaya hazır vaziyette gözüküyor. Eksiksiz koleksiyon, dev bir tote çanta ve hatta çim kokulu mumlar da dahil olmak üzere kayda değer parçalarla pololar, kot pantolonlar, gömlekler, parkalar, elbiseler, eşofmanlar, spor ayakkabılar ve aksesuarlardan oluşuyor.

Koleksiyon, sizleri Paris’te Lüksemburg bahçelerindeki tenis kortunda bir gezintiye çıkaran ambiyansıyla, yeni model spor ayakkabısı, çizgili çorap ve kot çantalar gibi farklı aksesuarlarla dünyasına davet ediyor

Author: Pelin Kalkan

RELATED POSTS