Based Istanbul talks with Nilperi Şahinkaya

TVJune 2, 2024
Based Istanbul talks with Nilperi Şahinkaya

Şu anda Capri’deyim. Üzerimde bikinim var, pembe bir bikini. Plajdayım, sevdiklerim ile birlikte. Meyve suyu içiyorum, sanırım susadım. Lıkır lıkır meyve suyu içiyorum ve… Meyve suyu işte içinde ya bilmiyorum, içinde ananas olsun biraz, ondan sonra böyle bir karışım olsun. Ananas, portakal falan, bilmiyorum değişik bir şey olsun. Değişik olsun, hiç tatmadığım bir şey olsun istiyorum. Pipetle içiyorum onu, o küçük şemsiyelerden de var. Birazdan suya gireceğiz, önce bir gölgede sohbet ediyoruz. Yavaş yavaş gün batmaya başlamış ve çok mutluyum. 

Şu anda iyi hissediyorum. Yani daha, bilmiyorum… İyi, iyi her şey yolunda hayatımın güzel bir noktasındayım daha da güzel olacağını biliyorum. İyi hissediyorum o yüzden. 

Bence hayatta kazanmak her zaman doğru bildiğin yolda ilerlemekten geçiyor. Kendini, hayatın içinde kendini gerçekleştirmek. Karakter, doğru bir kimlik yaratmak. Doğru bir karakter yaratmak kendin için. Bazen, bazı noktalarda bazı fikirlerden vazgeçebilmek, bazen de bazı fikirleri diretmek ve dolayısıyla bazen üstüne gitmek bazen geri adım atabilmek ve bütün bunlar yaparken hangi anda ne yapman gerektiğini bilmekten geçiyor. Biraz bilmece gibi aslında bence. 

Kendiyle barışık olmak, kendine karşı dürüst olmak. Zayıf noktalarını bilmek, güçlü taraflarını bilmek buna göre ilerlemek. Yani, bununla ilgili bir şey… Kendini anlamak, kendini keşfetmek istemek. Kendi içinde bir yolculuk…

Cover Guest Nilperi Şahinkaya

Creative Direction by Duygu Bengi

Fashiıon Direction by Burak Sanuk

Filmed by Melike Müge Şahin

Edited by İlayda Aşık

Fashiıon Editor Murat Şentürk

Set Design Yeşim Yeşilçimen

Hair by Mustafa Akgül

Make Up by Yağız Yoldaş

Creative Production by BI Creative

Creative Team Belgin Demirhan, Birce Naz Köş, Şevval Küçüktır, Umutcan Öncü⁠

Gaffer Ömer Rauf Aksoy

Gaffer Assistants Doğan Güneş

Best Boy Taner Altundaş

Director Assistant Hasan Küçükyıldırım

Make Up Assistant Yeliz Acar

Hair Assistant Enes Sakızcı

Set Design Assistants Yavuz Selim Kalaycı, Yusuf Şengönül, Sude Vural

Author: Based Istanbul

RELATED POSTS