F is for Fendi

FashionFebruary 10, 2017
F is for Fendi

Fendi, F is for.. isimli yeni web sitesi ile yeni kuşaklarla tanışıyor. Web sitesinde F ile başlayan, Freaks, Fulgore, Faces, Freedom ve Fearless başlıklı 4 farklı kategorisi olacak.

Fendi bu kampanyası ile çok bilinmeyen sanatçıları ve müzisyenleri tanıtmayı amaçlıyor. Grubun içindeki alt başlık olan Freaks, Fulgore, Faces, Freedom, ve Fearless ile beraber moda, seyahat ve ilham veren kişiler de buranın bir parçası olacak. F is for Fulgore kategorisindeki moda çekimlerinin hepsi iPhone 7 ile çekilmiş. F is for Freedom bölümünde, gece klüpleri, barlar ve restoranlar üzerinden farklı global deneyimler bulunuyor. F is for Faces ise aynı fikirlere sahip olan topluluklara adalı. Muhtemelen en çekici olan F is for Fearless. Burası müzik, sanat ve kültürü ifade etmek için bir yol olarak kullanılarak, artistlerin Roma’daki Fendi’nin Palazzo dell Civilita’daki ana merkezinin çatısında performans sergilemesine izin verecek. Offline olarak da deneyimler sunacak olan bu sitenin açılış partisi 10 Şubat’da New York’ta gerçekleşecek. Davet, “Dünyadaki ilke Moda Müzik TV Showu” olarak adlandırılıyor.

Hikayeler, imajlar, daha fazla isteyen bir gençlik sesi; F is for… modanın yeni sanatçılarla, kültürle, müzik ve fazlasıyla tanıştığı yeni bir yer olacak.

Author: Based Istanbul

RELATED POSTS