Moda dünyasından dinlemeniz gereken 5 podcast!

FashionMarch 22, 2020
Moda dünyasından dinlemeniz gereken 5 podcast!

Podcast çılgınlığı, hepimizin hayatında yerini aldı. Hayatın hiç bir anını kaçırmak istemeyenler için yeni bir alan sunan podcast serilerine moda markalarının girişi de hızlı oldu. Favorilerimizi ve kaçırmamınız gerkenleri bir araya getirdik!

Gucci Podcast

Gucci’nin mistik dünyasında Alessandro Michelein radarına giren birbirinden ilginç isimlerle modanın bir adım daha ötesine geçen bir sohbete ne dersiniz? Hayatındaki zorlukları paylaşan Gucci Bloom kampanyasının yüzü Hari Nef, şiir kitabından uzun uzadıya bahseden müzik dahisi Florence Welch, müzik dünyasının efsanevi ismi Elton John bunlardan sadece bir kaçı…

The Business of Fashion Podcast

Moda endüstrisinin en kutsal platformlarından The Business of Fashion, podcast macerasında uzmanlık arayanları davet ediyor. BOF, ünlü moda eleştirmeni Tim Blanks’ten Maria Grazia Chiuri‘ye kadar moda dünyasına yön veren isimleri ağırlıyor.

Chanel – Métier Class 3.55

Chanel’in 2017 yılında başladığı podcast serisinde markanın ebedi dostları Marion Cotillard, Pharell Williams, Keira Knightley gibi isimler yerini alırken, Karl Lagerfeld‘in son röportajlarından biri ise burada ölümsüzleşiyor. Moda tarihinde bir yolculuk için rotanız çok net! 

https://open.spotify.com/episode/0j8FsVw0x79OYoQ8ZJ4YrO
Maison Margiela Podcast

Maison Margiela’nın kreatif direktörü John Galliano‘nun ev sahipliğini yaptığı The Memory of… With John Galliano, ortalama 12 dakikalık küçük konuşmalarla Galliano’nun gizemli dünyasında küçük bir mola!

Man Repeller – Oh Boy

Man Repeller’ı podcast dünyasında görmemek sürpriz olurdu! “Oh Boy”, moda sektöründeki gerçek kahramanları radarına alıyor!

Bonus: Dior Talks

Birkaç gün önce podcast dünyasına giriş yapan Dior’un serisi “Dior Talks” hakkında tüm merak ettiklerinizi burada topladık!

Author: Based Istanbul

RELATED POSTS