Netflix Party

LifestyleMarch 22, 2020
Netflix Party

Sosyal mesafe konusunu benimsemek, git gide daha zor bir hal alıyor ve hepimiz “dijital dünya”nın derinliklerine daha çok dalıyoruz. Facetime, Instagram, Whatsapp ve Netflix! Bu süreci atlatmamızdaki kurtarıcılarımız. Netflix buradaki sosyal paylaşım ayağını bir adım daha geliştirerek, arkadaşlarımızla birlikte Netflix keyfi yapma halini bize geri verdi ve Netflix Party uygulamasını devreye soktu!

Netflix Party, çevrimiçi olarak arkadaşlarınızla ve ailenizle film ve TV şovları izlemeye başlamak için yükleyebileceğiniz bir Google Chrome uzantısı. Bu uzantıyı eşsiz kılan, video oynatmayı senkronize etme yeteneği! Grubun daha fazla patlamış mısır almak için hızlı bir mola vermesi gerekiyorsa, herkesin ekranı aynı anda duraklatması gerekecek! ve devam eder. Sohbet edilecekse, telefon veya başka bir uygulamaya ihtiyaç olmadan, herkes aynı anda dahil olur.

Netflix Party uygulamasını kullanmaya nasıl başlayabilirim derseniz;

  1. Google Chrome’a sahip olmanız.
  2. Netflix Party web sitesine gidin ve “Netflix Party Yükle” yi tıklayın.
  3. Chrome Web Mağazası’nda, “Chrome’a ​​Ekle” yi ve ardından “Uzantı Ekle” yi tıklayın.
  4. Sağ üst köşede bir “NP” simgesi görünecektir.
  5. Netfliz web sitesinden izlemek istediğin film, dizi veya şov’u seçin, NP simgesini tıklayın ve URL’yi kopyalayıp yapıştırın.
  6. Bağlantıyı arkadaşlarınıza gönderin ve birlikte izlemeye başlayın!
  7. Bir NP bağlantısı alırsanız, uzantınızın yüklü olduğundan emin olun! Bağlantıyı tıkladığınızda Netflix web sitesine yönlendirilirsiniz. Oradayken, sağ üstteki “NP” simgesini tıklayın ve izleme partisine katılın.

Netflix tutkunuzu bir adım öteye taşıyın! Ne izlyeceğim sorularına kısa bir cevap için de sizi şöyle alalım!

Illustration: Kath Nash

Author: Based Istanbul

RELATED POSTS