Prada’s Golden Touch

FashionOctober 14, 2022
Prada’s Golden Touch

Prada, yeni mücevher ve takı koleksiyonu ETERNAL GOLD ile yine moda severlerin gündeminde. Yüzde yüz geri dönüştürülmüş altından yapılan koleksiyon Prada’nın sürdürülebilirlik adına attığı adımlara bir yenisini ekliyor. 

Kurulduğu günden beri moda dünyasına birçok arzu edilen parça kazandıran Prada, geçtiğimiz günlerde çıkardığı ETERNAL GOLD ile mücevher ve takı dünyasına da hızlı ve cesur bir giriş yaptı. Sorumlu Mücevher Konseyi sertifikalı, yüzde yüz geri dönüştürülmüş altından hazırlanan koleksiyon, her daim imrenilen Prada çizgisini korurken alıcılara ömürlük bir kullanım vaat ediyor. 

Tasarımlarıyla olduğu kadar yenilikçi ve dürüst tavrıyla da duymaya alıştığımız Prada, üretim sürecinde şeffaflık konseptiyle radikal bir adım daha atıyor. Koleksiyon parçalarının yanında gelen bir chip ile müşteriler, materyalin kaynağından mağazaya kadar olan yolculuğunu takip edebiliyor. 

14 aylık bir yaratım sürecinden sonra satışa çıkan koleksiyon pürüzsüz, cilalı ve modern tasarımlı şık parçalardan, ikonikleşen Prada üçgeninin öne çıktığı kolye ve küpelere, geniş yelpazesiyle farklı tarzlara hitap ediyor ve Prada’nın özgün ve zamansız ruhunu yansıtıyor. 

Ünlü fotoğrafçı David Sims tarafından çekilen ETERNAL GOLD kampanyası için Stranger Things’den tanıdığımız oyuncu ve müzisyen Maya Hawke, ödüllü şair ve aktivist Amanda Gorman ve müzisyen Somi Jeon kamera karşısına geçti. 

Author: Yağmur Yıldız

RELATED POSTS