Red Hot, YSL Beauty

BeautyFebruary 27, 2024
Red Hot, YSL Beauty

Havalı bir siyah, zarif altın işlemeler ve ateş gibi kırmızı… Konunun nereye vardığı çok açık! Yves Saint Laurent Beauty güzellik kavramının çerçevesini yepyeni ve bir o kadar da seksi bir noktadan çiziyor.

İkonlardan bahsedelim. İlk görüşte size nereye ait olduğunu anlatan ikonlardan. Elimizde tuttuğumuzda ağırlığını hissettiğimiz güçlü bir aura… Bazen bir maskara şeklinde, bazen bir ruj, bazen ise ışıltı bir palet; değişmeyen tek şey ise bu şık siyah, gold kutuların ardında kendimizi daha özgüvenli, güçlü ve şık bir versiyonumuza dönüştürmemize katkı sunan süper kahramanların gizlendiği.

Bütün bakışları toplayan iddialı bir gece görünümü ya da gün içinde en iyi hissettiğimiz anlara ait sade bir makyaj, kendinin en iyi versiyonu olmak bizim vazgeçilmezimiz! Her mevsim, her davette hatta her anda güzelliğin bir tanımı var. Bu anları anlatan bir manifesto mu? Hadi, YSL Drop The Look’tan bahsedelim. Her mevsim sezonun tonunu belirleyen bir konsept içinde, ilham verici içerikler serisiyle karşı karşıyayız.

Kendi teninde rahat hissetmenin evrenindeyiz. Sezonun en güzel renkleri, yeni teknikler ve kusursuzluğun müthiş özgüvenini konu alarak her gün yeniden yaratılmanın keşfini anlatıyor bu konsept. İlk defa karşımıza, soğuk kış günlerini en sıcak hale dönüştürmekten ilham alan “Red Hot Winter Look” ile çıkıyor. Kırmızı YSL Beauty DNA’sının kalbinde yer alıyor! Eşsiz kırmızı dudaklar için en cesur yol arkadaşının Rouge Pur Couture olduğunu biliyoruz. Peki bu görünüm YSL imzasıyla nasıl bir ikona dönüşür? Kusursuz bir cilte adım adım ulaşmayı sağlayan ten ürünleri, maskara darbelerinin yarattığı güçlü ifade, ışıltılı farla eşleşen seksi bakışlar ve şovun ana kahramanı YSL imzası kırmızı rengiyle Rouge Pur Couture. Gece kadar siyah saten bir elbise, zarif altın, ıslak görünümlü saçlar ve bütün elementleri bir araya getiren kıpkırmızı “The Kate” mini çanta. Unutulmaz bir look, unutulmaz bir makyaj…

@duyguozaslannn

bu kışın viral makyajı Red Hot Winter Look olsun mu? monochrome allık trick’ini deneyenler aşağıda buluşsun ❤️ #yslbeautymakeup #işbirliği

♬ Crush – HËXĖ

Heyecan, özgürlük ve çekicilik YSL kadınını baştan sona tanımlıyor, bu tanıma uygun biri var mı dersiniz? Geçtiğimiz hafta Instagram’daki gönderilerinin tamamını silen YSL hesabında tam böyle biri var, Dua Lipa. Bugün ikonlardan bahsedeceğimizi söylemiştik!

Author: Based Istanbul

RELATED POSTS