The Unlimited Power of Beauty: Melisa Döngel

BeautyMarch 18, 2020
The Unlimited Power of Beauty:  Melisa Döngel

Melisa’nın dünyasında doğallığın başrolü üstlendiği bir yolculuğa çıkıyoruz. Melisa için önemli olan “dürüst ve içten” biri olarak hatırlanabilmek.  Oyunculuk ona güzellik kavramının sadece fiziksel olarak yorumlamamasını öğretmiş. Güzelliği enerjisi ve gülümsemesi ile tamamlayan Melisa; “Enerjim, benim iyileştirici gücüm.” diyor.

Güzelliği bir takıntı haline getirmediğini, hayatının her alanında takıntılardan uzak kalmaya çalıştığını belirten Melisa’nın gizli gücü ise özgüveni! “Kendinize inandığınızda tüm soru işaretleri ortadan kalkıyor!”  Güzellik kavramının birçok zihinde birçok farklı formda karşımıza çıktığını ama en çok doğallığı yanında istediğini vurgulayan Melisa’nın favori güzellik ürünleri arasında “nemlendiriciler, rujlar ve parfümler” var. Vazgeçilmezi ise kırmızı ruj! Her şeyle uyumlu olduğunu ve başka renk tercih etmediğini belirtiyor. “Kırmızı ruj inanılmaz bir özgüven ve tamamlanmışlık hissi yaratıyor bende, asla vazgeçemem!” Kırmızı rujun Melisa için bu kadar özel olmasının bir diğer sebebi de makyajla tanışmasının onunla başlaması. İlk makyaj malzemesinin kırmızı bir ruj olduğunu öğreniyoruz.

“Tabii ki her kadın makyajı çok sever ve kendisini makyajlıyken çok daha güvenli hissedebilir, ama ben gerçekten makyajsız olma olayına aşığım sanırım ve o konuda da kendimi güçlü hissediyorum.” Melisa, güzelliğin gizli gücününün doğallık olduğuna inanıyor; “Daha güzel görünmek için tek ihtiyacınız olan kendinizle barışık olmak, kusurlarınızın üzerine gidin ve onları daha çok sevin!”

Author: Based Istanbul

RELATED POSTS