Time Travel w/ Utku Ateş

7ICONSMay 5, 2019
Time Travel w/ Utku Ateş

Zamanda yolculuk mümkün mü, peki zamanı durdurmak? Peki anda olmak mı zamana kapılmak mı? Yaşadığımız çağın en önemli etkeni zamanı sorguluyoruz… Yanımızda Utku Ateş var, “Zamana kapılmak anda olmanın en güzel hali!” diyor. Kendini ana bırakmayı başarabildiğinde, zaman kavramını unutuyor insan. Gant’in “7 decades 7 icons” koleksiyonu ile 60’lara dönüyoruz. Gant, 70. yılında, 1949’dan bu zamana kadar ki en ikonik parçalarını bir araya getirdiği koleksiyonu ile zamanda yolculuğun mümkün olduğunu gösteriyor.

Utku’nun, kendine has stiline ve özün duruşuna kayıtsız kalmak mümkün değil… Utku’nun yeteneğine mesleğine dönüştürmeyi başaran hikayesi değer bu yolcuğu daha da anlamlandırıyor.

Yeteneğini mesleğe dönüştürmek mümkün mü?

Yeteneğini yaratıcı zekayla birleştirmeyi başarabilirsen mesleğe dönüştürmek tabii ki mümkün.

Anda olmak mı zamana kapılmak mı?

Aslında zamana kapılmak anda olmanın en güzel hali bence, kendini ana bırakmayı başarabildiğinde zaman kavramını unutuyorsun ve gerçek mutluluğa o zaman ulaşıyorsun.

Modayı nasıl tanımlarsın?

Bence kendimizi ifade etmenin fiziksel olarak en kolay yöntemi moda. Tarz, kişilikle ilgili pek çok ipucu verebiliyor. Bu yüzden özgün bir duruş sergileyen tarzları gerçekten daha değerli buluyorum.

Gardrıobunun vazgeçilmez parçası?

Blazer Ceket

Author: Based Istanbul

RELATED POSTS