Truth or Dare with Ahmet Aksöz

TVMarch 13, 2024
Truth or Dare with Ahmet Aksöz

Duruşunda cesaret var… Tıpkı yeni Toyota C-HR Hybrid gibi… Kendine has ve dinamik. Doğruluk mu? Cesaret mi? Soruları birbiri içine geçerken; Ahmet, her koşulda oyunu cesaretten yana kullananlardan. “Kendimi gerçekleştirme cesareti hayattaki en büyük motivasyonum, aksini düşündüğüm bir an bile olmadı. Cesaret ve beraberinde getirdiği o belirsizliğin heyecanı… Tüm korkularına rağmen adım atabilmek, işte bu duyguyu seviyorum.”

Ve hız… Hiçbir noktada tempoyu düşürmeye niyeti yok Ahmet’in… “Birçok farklı şeyi yüksek dozda, aynı anda ve en önemlisi verimli bir şekilde yaşamak, keyif almak.” Ahmet’in gerçekliğinde hızın nasıl realize olduğunu yansıtıyor. 

Şehrin yüksek temposunu; “hiç durmayan bir savaşın içerisinde kendini bulma savaşı vermek” olarak tanımlayan Ahmet’in hayatla olan bağını “umut” ile paralel bir yere koyuyor. Ahmet, yoluna her ne çıkarsa çıksın umudunu kaybetmeden devam ediyor. Bu da onu daha seri bir şekilde istediği sonuca taşıyor. Hayat, devam edebilme cesaretini gösterdiğinizde başlıyor, yeni Toyota C-HR Hybrid’i ve Ahmeti’i yanımıza alıp yola devam ediyoruz.

Talent Ahmet Aksöz

Creative Direction & Interview by Duygu Bengi

Directed by Abdullah Yazıc

DOP & Editing by Adem Ustaoğlu

Fashion Editor Murat Şentürk

Hair & Make-up by Zeynep Dombaycıoğlu

Creative Team Belgin Demirhan, Tunga Yankı Tan

Art Direction by Şevval Küçüktür, Umutcan Öncü

Music by Salih Alkan

Drone Operator Celal Emre Demir

Camera Assistant Ahmet Toğrul

Hair & Make-up Assistant Seda Civek

Production by BI Creative

Author: Based Istanbul

RELATED POSTS