Truth or Dare with Oben Alkan

TVMarch 14, 2024
Truth or Dare with Oben Alkan

Duruşunda cesaret var… Tıpkı yeni Toyota C-HR Hybrid gibi… Azimli, meraklı biraz da hayalperest. Doğruluk mu? Cesaret mi? Soruları birbiri içine geçerken; Oben, cesaretin doğrularımızdan vazgeçmediğimiz zaman devreye gireceğini hatırlatıyor. 

Cesaret Oben için umudu beraberinde getiriyor. “Ne çıkacağını bilmiyorum ama güzel olacağını umuyorum. Cesur davrandığım anlara dönüp baktığımda üstesinden gelemediğim yerler oldu. Ama günün sonunda hiçbiri beni en cesaret isteyen şeyden, ben olmaktan vazgeçiremedi. Cesaret benim için (bi şey)‘e rağmen devam etmek.” 

Hatıralarına bakınca kendini daha cesur olarak tanımlayabilir misin? Bu soruyu her birimiz belirli dönemlerde kendimize sorarsak, kendimize cesur olabilirsek yola daha cesur devam edebiliriz. Oben; “Önceden daha fevri ve gözü karaydım. Orası kesin. Ama kaybedebileceğim şey önceye göre çokken attığım adımların artık daha cesur olduğunu düşünüyorum.” sözleriyle merakından hiçbir şey kaybetmediğinin altını çiziyor. Oben, yoluna her ne çıkarsa çıksın azimle ve merakla devam etme motivasyonunu buluyor. Hayat, devam edebilme cesaretini gösterdiğinizde başlıyor, yeni Toyota C-HR Hybrid’i ve Oben’i yanımıza alıp yola devam ediyoruz.

Talent Oben Alkan

Creative Direction & Interview by Duygu Bengi

Directed by Abdullah Yazıc

DOP & Editing by Adem Ustaoğlu

Fashion Editor Murat Şentürk

Hair & Make-up by Zeynep Dombaycıoğlu

Creative Team Belgin Demirhan, Tunga Yankı Tan

Art Direction by Şevval Küçüktür, Umutcan Öncü

Music by Salih Alkan

Drone Operator Celal Emre Demir

Camera Assistant Ahmet Toğrul

Hair & Make-up Assistant Seda Civek

Production by BI Creative

Author: Based Istanbul

RELATED POSTS