Truth or Dare with Selin Şekerci

TVMarch 12, 2024
Truth or Dare with Selin Şekerci

Duruşunda cesaret var… Tıpkı yeni Toyota C-HR Hybrid gibi… Dinamik, özgün ve bilinçli. Doğruluk mu? Cesaret mi? Soruları birbiri içine geçerken; Selin oyunu “doğruluktan” yana kullanıyor ve altını çizerek söylüyor; “Çünkü günümüz dünyasında doğruluk en büyük cesaret göstergesi, doğru olanın peşinden koşabilmek benim en büyük cesaretim.”

“Benim için cesaret hayattaki sözünü söyleyebilmektir. Başkalarının normlarını kendine dayatmadan, kendine dürüst kalarak evrilebilmek. Özgürce sevebilmek. Sevdiğin her şeyi korkusuz olduğu haliyle sevmek… Böylelikle riskleri de göze alabilmektir cesaret.” Selin için cesaretle doğruluğun iç içe geçtiği bir evrendeyiz. Kendine dürüst olmadan nasıl cesur olunabilir ki hayata… Peki “İnsan ne zaman kendi benliğini keşfetmeye başlar?” sorusu hep aklımızda; bu Selin için çok uzun ve tanımsız bir yol.” İlk kelimeni söylediğinde mi ya da son nefesini vermeden hemen önce mi? 10 yıl önceki Selin’e sorsaydınız; birçok şeyi keşfettiğini düşünürdü ama şu an 35 yaşındaki Selin daha keşfetmediği o kadar çok şeyle yüzleşiyor ki…” İnsanın benliğini keşfetmesi sonsuz bir yolculuk, yolda karşılaştıkları da cabası.. 

Kendi gerçekliğini her koşulda muhafaza edebilmek; işte bu cesaretin ta kendisi ve hayata sizi tutkuyla bağlayan ne varsa onu bırakmamak esas olan. “İşte burada cesaret devreye giriyor. Bir şeye tutkuyla bağlı olmak, kaybetme korkusunu da beraberinde getiriyor.” Selin, yoluna ne çıkarsa çıksın tutkusunu bırakmamaya niyetli. Hayat, devam edebilme cesaretini gösterdiğinizde başlıyor, yeni Toyota C-HR Hybrid’i ve Selin’i yanımıza alıp yola devam ediyoruz.

Talent Selin Şekerci

Creative Direction & Interview by Duygu Bengi

Directed by Abdullah Yazıcı

DOP & Editing by Adem Ustaoğlu

Fashion Editor Murat Şentürk

Hair & Make-up by Zeynep Dombaycıoğlu

Creative Team Belgin Demirhan, Tunga Yankı Tan

Art Direction by Şevval Küçüktür, Umutcan Öncü

Music by Salih Alkan

Drone Operator Celal Emre Demir

Camera Assistant Ahmet Toğrul

Hair & Make-up Assistant Seda Civek

Production by BI Creative

Author: Based Istanbul

RELATED POSTS