Armani Mare Bodrum – Akdeniz Işıltısı 

NewsJune 17, 2024
Armani Mare Bodrum – Akdeniz Işıltısı 

Eşsiz deneyimler, Akdeniz’in tuzlu esintisi ve Armani Beauty’nin ışıldayan dünyasının bir araya getirici enerjisi… Armani Beauty, dünya çapında övgü toplayan Armani Mare’yi Türkiye’de ilk kez Mandarin Oriental Bodrum’da yer alan Bodrum Lucca Beach’e getiriyor.

Türkiye’deki ilk Armani pop-up mağazası olan bu özel alan, Bodrum’un eşsiz manzarası eşliğinde misafirlerine unutulmaz bir güzellik deneyimi sunuyor. Zengin formülleri, kusursuzluk tutkusu, doğal zarafeti ve özgün ruh Armani Beauty dünyasında bir araya geliyor. Saint Tropez ve Porto Cervo gibi lokasyonların ardından, Akdeniz ışıltısını şimdi Bodrum’da karşımızda. 

Gerçek insanlar ve onların ihtiyaçlarından ilham alarak doğal güzelliği geliştirmek hedefiyle ikonikleşen Armani; ürünlerini deneyimlemek, profesyonel makyaj sanatçıları tarafından güzellik algısını yeniden tanımlamak ve en yeni ürünler ile tanışmak için Bodrum’un eşsiz manzarasında yepyeni bir güzellik deneyimi sunuyor. 

Luminous Silk fondöten ve Eye Tint gibi markanın ikonik ürünlerinin yanı sıra Prisma Glass dudak parlatıcısı ve Cheek Tint likit allık gibi yeni ürünlerin de bizlerle buluşacağı özel pop-up mağazası 8 Haziran’dan 1 Eylül’e kadar ziyaretçilerini ağırlamak üzere Bodrum Mandarin Oriental Hotel’de!

Author: TUNGA YANKI TAN

RELATED POSTS