Shakira Konseri İçin Geri Sayıyoruz!

NewsJuly 11, 2018
Shakira Konseri İçin Geri Sayıyoruz!

7 albüm, sayısız işbirliği ve tahtı sarsılmaz bir dünya starlığı! 11 yıl aradan sonra büyüleyici bir sahne şovu ile İstanbul’a yeniden gelen Shakira, tanımlananın ötesinde bir dünya starı. İlk albümünü 14 yaşında, ilk festival konserini de 20 yaşında veren sanatçının başarısı, alanında tek olduğunu kanıtlar nitelikte.

Heyecanımızı yatıştırıyor ve bu akşam ‘’El Dorado Dünya Turnesi’’ kapsamında, Vodafone Park’ta vereceği konser öncesi Shakira’ya bir adım daha yaklaşıyoruz.

Sahnedeki hareketli performansları ile bilinen Shakira, dünya turnesi için repertuarına cardio hareketleri ve led ekran ile entegre bir ışık şovu için hazırlanıyor.

Shakira’nın set listi epey kalabalık! Büyük başarıya imza attığı hit parçaları seslendirirken, 2017 yılında çıkarttığu son albümündeki Chantaje, La Bicicleta ve Deja Vu gibi popülerleşen şarkıları da sanatçının listesinde yerini alıyor.

Shakira’nın başarıları artık bilindik. Son albümü 37 ülkede I-tunes üzerinden 1 numaraya ulaşıp, büyük bir basari gösterdi.

El Darado dünya turnesi kapsamında Avrupa, Afrika ve Asya’yı gezen Shakira, Almanya’dan başladığı turnesine Barselona’da son verecek.

https://www.youtube.com/watch?v=WX-5geEPxtw

Latin müzik tarihinin en çok izlenen videosu olma özelliği taşıyan Chantage parçası, bizim de favorimiz!

Sanatçının tur şirketi tarafından tasarlanan kolye, sanatçının hayranları tarafından ‘’Nazi imgelerine’’ benzetilmiş ve kolyenin satışına son verilmişti.

Author: Yağmur Koç

RELATED POSTS