Create Your Team With “nikewomen Victory Tour”, Increase Your Per Performance And Enthusiasm

NewsApril 29, 2016
Create Your Team With “nikewomen Victory Tour”, Increase Your Per Performance And Enthusiasm

Farklı hissedin, doğal hareket edin ve her şeyi değiştirin… Nike’ın, kadınları spor yapmaya teşvik etmek amacıyla düzenlediği sıra dışı etkinlik serisi tüm dünyada birçok kadını harekete geçirdi.

Nike bu kez 5 Haziran’da Caddebostan’da gerçekleştireceği “NikeWomen Victory Tour” koşusunda katılımcıları gruplar halinde koşmaya davet ediyor. NikeWomen Victory Tour’un ayırt edici özelliklerinden biri katılımcılarına ilk kez gruplar halinde koşma deneyimi sunması. Bu kapsamda katılımcılar kendi takımlarını kurabilecekleri gibi, önceden kurulmuş takımlardan birine de dahil olabilecekler.

NikeWomen Victory Tour İstanbul 2016, katılımcılarını 5 Haziran Pazar günü düzenlenecek 5K ve 10K koşusunun yanı sıra yarışa kadar sürecek eşsiz bir hazırlık programına da davet ediyor. Tüm sporseverler nike.com/istanbul’dan takip edilebilecekleri 4 haftalık Nike NRC hazırlık koşuları ve NTC antrenmanlarıyla performanslarını artırarak birbirinden farklı etkinliklere katılma şansı yakalayacak. “NikeWomen Victory Tour” kadın koşusu öncesindeki hazırlık antrenmanlarıysa, Nike’ın uzman antrenörleri ve koşu koçlarının önderliğinde ücretsiz gerçekleştiriliyor.

Peki siz ritminizi bulmak için hazır mısınız?

Author: Tutku Çetinkaya

RELATED POSTS