Fresh Leaves: Levi’s X Justin Timberlake

NewsOctober 1, 2018
Fresh Leaves: Levi’s X Justin Timberlake

Levi’s x Justin Timberlake “Fresh Leaves” koleksiyonu, sanatçının müziğe karşı hissettiği  tutkusundan ilham alarak şimdiye kadar ikonik hale gelen Levi’s parçalarına modern bir bakış açısı kazandırıyor.“Fresh Leaves” koleksiyonu ‘’timeless’’ parçaların anlamını bir kez daha ortaya çıkartıyor. Sanatçı, San Fransisco’da bulunan Eureka Innovation Lab ve Levi’s arşivlerindeki yetenekli tasarımcılarla birlikte çalıştı. Yaratılan 20 parçalık koleksiyon modern ve effortless chic stili tekrar gün yüzüne çıkartıyor.

“Bir müzisyenin giydiği kıyafetler, kreatif sürecinde de performansında da en az müziğin kendisi kadar önemli. Levi’s® koleksiyonum da bu tarz bazı kişisel deneyimlerimi hayranlarımla paylaşma imkanı sağladı.”- Justin Timberlake

“Fresh Leaves” kapsül koleksiyonu, kaliteli işçiliğin ve ikonik kumaşların ürünü olan Levi’s parçaların en iyilerini arasına alıyor. Koleksiyon, modern sokak giyiminden ipuçları verirken oversize ve daha uzun kesimli parçalarda koleksiyona ‘’cool’’ bir tavır ekliyor.  Koleksiyonun bir çok özgün, ikonik Levi’s Red Tab etiketinde hem Two Horse Pull deri yamada siyah yazı gibi detaylar ikonik görünümü modern bir dokunuşta bulunmuş. İkonikleşen parçalara ek olarak bir süre önce tanıtılan Project FLX dijital lazer teknolojide bu koleksiyonun bir parçası.

Başarılı sanatçı Levi’s x Justin Timberlake “Fresh Leaves” koleksiyonuyla hayranlarında iz bırakmaya devam ediyor.  Fresh Leaves, 4 Ekim 2018 tarihinde tüm Levi’s mağazalrında satışa sunuluyor.

Author: Zeynep Sahin

RELATED POSTS