HOGAN SS’24 – Boho Chique 

NewsJune 28, 2024
HOGAN SS’24 – Boho Chique 

Modern mimari, keskin ve çağdaş çizgiler; Hogan yeni koleksiyonunda, gelmiş ve günümüze dair yeni bir bakış açısını tanıdık ve bir o kadar da yenilikçi öğeler ile bir araya getiriyor. Evin ikonik kodları ve değerleri özgün bir estetik ile karşımızda.

Güçlü detaylar ve sade tasarımlar, güçlü bir Feminen enerji… Koleksiyon, estetiğini zamansız bir şıklık ve eforsuzca iyi görünmek üzerine kurguluyor. İki parça jogging takımlar, ince ve şık bomber ceketler, süet takımlar ve tulumlar markanın imza H logosu ile süslenmiş “Hogan H-Stripe” sneaker markanın imzasını her parçada baştan sona yansıtır şekilde. Oversize ceketler ile kombinlenmiş pantolon ve şortlar ile Hogan estetiği tamamlanıyor.

Cinsiyetsiz silüetler sokağa şık bir dokunuşla işlenmiş. Rahat, boho bir görünümü benimseyerek yaz estetiğini tatil yürüyüşleri ve şehir sokakları üzerine kurguluyor. Koleksiyonun nötr tonlardaki renk paleti, pastel mavi, adaçayı yeşili gibi bastırılmış renklerin üzerinde durup aynı zamanda süt reçeli, çikolata ve siyah dokunuşlar ile yumuşak ve sıcak bir çizgi sunuyor. 

Nazikçe şekillendirilmiş geniş deri çantalar ve mini çapraz vücut çantaları bu estetiği tamamlayan parçalar olurken Hogan’ın bir diğer imzası Hogan G-Bag koleksiyonun paletiyle işlenmiş tonlar, dikişler ve akıcı deri ipliklerle zenginleştirilmiş. 

Author: TUNGA YANKI TAN

RELATED POSTS