LEGO’dan Louis Vuitton Sürprizi

NewsDecember 27, 2021
LEGO’dan Louis Vuitton Sürprizi

200 yıllık moda evi Louis Vuitton, kurucusunun yıl dönümünü LEGO işbirliğinde iddialı bir pastayla kutluyor. Otuz binden fazla legodan oluşan lezzetli sanat eseri tüm ihtişamıyla konuşulmaya değer.

İki asırlık tarih tabii ki basit bir doğum günü pastasıyla geçiştirilmeyecekti. Fransız haute couture markası Louis Vuitton’un ikonik çantaları sevdiğimiz için mükemmel bir hediye olabilir. Ancak markanın kurucusu Louis Vuitton’a nasıl bir hediye verilebilir? Unutulmaz bir doğum günü pastası için LEGO Louis Vuitton ile el sıkıştı. Markanın reklam videosunda ilk olarak beyaz eldivenleri görüyoruz. LV bagajını açan eldivenler, bizi sıradışı pastayla tanıştırıyor. Kurucusunun portresine ve doğum yılı olan 1821’e yer veren pasta her ne kadar bir ısırık aldırtmak istese de bu mümkün değil. Halka açık olmayan pasta üst düzey moda evinin pahalılığını ve aşırılığını gösteriyor.

Yedi çocuğun hayal gücü ve emeğiyle yapılan pasta Louis Vuitton’un çocuksu tarafını ortaya koyuyor. Çocukların legolarla oluşturduğu pasta videosunda çok net bir şekilde görüyoruz ki pasta gerçek değil, tamamıyla legolardan oluşuyor. Henüz 16 yaşındayken sandık yaparak bu sektöre atılan Vuitton’un kurduğu marka Fransa’nın göğsünü kabartanlardan.

Pastayı daha detaylı görmek isteyenler Louis Vuitton’un resmi internet sayfasından inceleyebilirler.

https://www.youtube.com/watch?v=Pp4Mp5Gy7tU
Author: Sıla Sağlam

RELATED POSTS