Les Benjamins x Market

NewsOctober 25, 2023
Les Benjamins x Market

Les Benjamins sokağın en güncel sesi olmaya yepyeni iş birlikleri ve koleksiyonlarıyla devam ediyor. Gözünü Los Angeles’a diken marka Market ile Türk kültürünü Amerika’ya yaydıkları bir kapsül koleksiyona imza atıyorlar.

Les Benjamins’in DNA’sından doğan halı deseni Market ile yaptıkları iş birliğinde hayat buluyor ve koleksiyonda, kısa kollu tişörtlerden kapüşonlara, ceketlerden sweatshirt’lere kadar çeşitli parçaları içeriyor. Halı desenlerinin yeniden yorumlandığı koleksiyon, kültürel referanslarla zenginleştirilerek sadece İstanbul’a ilham olmakla kalmıyor bu koskoca kültürü tüm dünyaya yayan   bir isim olarak öne çıkan moda markası oluyor. Ayrıca, Paris Moda Haftası’nda sergilenen bu koleksiyon, sokak modası ve yüksek moda arasındaki sınırları zorlamaya devam ediyor.

Les Benjamins x Market kampanya videosu ise iPhone 15 Pro ile çekilmiş olup koleksiyonda yer alan ürünleri eğlenceli ve oldukça kreatif bir şekilde duyurmaya devam ediyor. 23 Ekim itibariyle lesbenjamins.com ve Les Benjamins Mağaza’larında Les Benjamins x Market kapsül koleksiyonunu bulabilirsiniz.

Author: Ceydanur Demir

RELATED POSTS