Londra Moda Haftası: Dijital Programı Açıklandı!

NewsJune 11, 2020
Londra Moda Haftası: Dijital Programı Açıklandı!

Cinsiyet ayrımı gözetmeyen Londra Moda Haftası, 12 Haziran’da dijital olarak başlıyor. Herkesin erişimine açık olacak etkinlik, parlak tasarımcıların bu büyük krize karşı nasıl meydan okuduklarını bize gösteren bir dizi içeriğe ev sahipliği yapıyor.

İngiliz Moda Konseyi’nin, Londra Moda Haftası’nı dijitale taşıdıklarını duyurmalarının ardından, merakla beklediğimiz sanal etkinliğin programı açıklandı. Herkes için yeni olan bu dijital deneyim, modacılara bu zor süreçte yaşadıklarını paylaşmaları için bir fırsat olacak. Bunun yanı sıra Londra Moda Haftası’nda röportajlar, podcastler, tasarımcı günlükleri, web seminerleri ve dijital showroomlara da yer verilecek.

51 etkinliğin yer aldığı takvim Cuma günü öğlen 12:00’de (GMT) James Massiah filmi ile başlayacak ve Mulberry’nin Pazar akşamı canlı gerçekleşecek ‘‘My Local’’ etkinliğiyle sona erecek. Craig Green, A-Cold-Wall, Matty Bovan, Edward Crutchley, Art School ve Bethany Williams gibi isimler de moda haftasında yer alacak. 12-14 Haziran arası gerçekleşecek bu sanal etkinlik, modaseverlere yoğun bir hafta sonu yaşatacak gibi duruyor!

Londra Moda Haftası’nın Instagram hesabını takip ederek daha fazla bilgi edinebilir ve tasarımcı günlüklerini izleyebilirsiniz.

https://www.instagram.com/tv/CBSqkFKA9HK/?utm_source=ig_web_copy_link
Author: İrem Atayık

RELATED POSTS