MM6 x Supreme – Paris meets New York

FashionNewsMarch 26, 2024
MM6 x Supreme – Paris meets New York

Aradığınız her ne ise, Supreme’de var. İş birliklerinin kralı yeni bir kapsül koleksiyonla dönüyor, bu sefer Parizyen moda evi Maison Margiela MM6 ile birlikte. 

Supreme 1994’ten beri, New York kaykay kültürü, yaratıcılığı, zanaati ve sokağa karşı sevgiyi kutluyor. Manhattan sokaklarında anında kendini belli eden ironik kırmızı bir logo var. Bakışlarımızı Paris’e, esrarengiz bir hava ve avangart estetiklere çeviriyoruz. Burada, Maison Margiela’nın tamamen kendine özgü dünyası bizi karşılıyor.

DNA dolu koleksiyonda iki dünya birbirine karışıyor. DNA dolu bir koleksiyonda iki dünya çarpışıyor. Supreme’in ikonik parçaları, ev tarafından yeniden tasarlanarak trompe-l’oeil denimler ve tişörtler, kesilmiş ve dikilmiş bomber ceketler, ilgi odağı olmanın anlamını tam anlamıyla yeniden tanımlayan patchwork bir kürk manto ve olmazsa olmaz bir kaykay ile karşımıza çıkıyor.

Koleksiyon tam olarak tahmin ettiğimiz gibi. Bu öngörülebilirlik yanında tutarlılığı mı getiriyor yoksa sıradanlığı mı? Konu tartışmaya açık. Cevabını ise 28 Mart’ta, koleksiyon piyasaya sunulduğunda alacağız.

Author: TUNGA YANKI TAN

RELATED POSTS