Olmak istediğin kişiyi sen seç: “Gabrielle Chanel Essence”

FashionNewsAugust 2, 2019
Olmak istediğin kişiyi sen seç: “Gabrielle Chanel Essence”

Gabrielle Chanel’in gözü pek ve bağımsız karakteri, kaderini belirleyecek ve tarihin akışını değiştirecekti…

2017 yılında, Chanel bu harika kadının onuruna, olağandışı, kararlı ve tutkulu karakterini yansıtacak bir koku yarattı: Gabrielle Chanel. Bu parfüm, kokusundan şişesinin tasarımına ve ismine kadar, Coco Chanel’den önceki kadına bir ithaf. 

Bu koku, Gabrielle’in kişiliğinin çıplak bırakan ışık saçan bir ifadesi. Dünyaya, modaya ve güzelliğe olan vizyon sahibi yaklaşımıyla bir çağı değiştirmiş bu özgür kadını gösteriyor. İçindeki güçle, kuralları yeniden yazan, geleneklerden sıyrılan ve sesini duyurabilen avant-garde bir mucitti Gabrielle. İsmini taşıyan bu koku onun aurası. Özgürlüğün eşsizliğinin, kişinin tam kendisi oluşunun vücut bulmuş hali.  

 “Olmak istediğim kişiyi ben seçtim ve seçtiğim kişi benliğimin ta kendisi.”

Gabrielle Chanel

2019 yılında Gabrielle, Gabrielle Chanel Essense ile yeniden keşfedildi. Tanıdık ama başka hiçbir şeye benzemeyen bu koku, daha canlı ve gösterişli bir yanını gösteriyor. 

Gabrielle’in ışığından esinlenilen bu çarpıcı koku, tüm kadınları gerçekte oldukları kişiyi göstermeye, özgürlüklerini yaşayarak içgüdülerini takip etmeye ve seslerini duyurmaya davet ediyor. Kendine öz sihriyle, her bireyin kişiliğini açığa çıkarıyor. Sıcaklıkla ve ışık saçarak, bu kokuyu giyen kadının göz kamaştırıcı karizmasını yükseltiyor. 

Author: Zeynep Sahin

RELATED POSTS