Prada ile İkinci Timecapsule NFT Koleksiyonu

NewsJuly 6, 2022
Prada ile İkinci Timecapsule NFT Koleksiyonu

Prada’nın sanatçı Cassius Hirst ile iş birliği sonucu çıkan ilk Timecapsule NFT koleksiyonunu takip eden ikinci koleksiyon satışa sunuluyor.

Prada’nın ikinci Timecapsule NFT koleksiyonu açıklandı. Cinsiyetsiz bir tasarım ve beraberinde gelen NFT’den oluşan koleksiyon ürünü Timecapsule shirt, Prada arşivlerinden farklı Upcycled kumaşlar ile üretiliyor. Bu sayede ikonik fakat kullanılmayan printlerini eşsiz tasarımlara dönüştüren marka, bu proje ile sürdürülebilirlik stratejilerine ve ellerindeki ürünlerin yaşam döngüsüne katkıda bulunmuş oluyor.

Timecapsule, aynı zamanda online bir event. Her ayın ilk perşembesi, sınırlı sayıda satışta olacak ürünler; prada.com ve seçili lokasyonlardan mevcut olacak. Her sınırlı sayıda ürünün bir seri numarasına sahip olacağı ve özel paketleneceği koleksiyonda; satın alanlar özel bir NFT’ye de sahip olacak. Böylece Prada Timecapsule ve NFT piyasasına yönelik talep birleşmiş oluyor. Prada Timecapsule NFT’leri Ethereum blockchain üzerinden güvenli bir tecrübe vaat ediyor. 

Author: Dilan Günaçtı

RELATED POSTS