PSM Loves2Dance Festival – Same place, new sounds

NewsJune 26, 2024
PSM Loves2Dance Festival – Same place, new sounds

Müziğin sesi ve festival ruhu Zorlu PSM’den bir kez daha yükseliyor! House’tan Disco’ya, elektronik müzikten Progressive Techno’ya dansın efsanevi isimleri PSM Loves2Dance Festival’de, Zorlu PSM 29 Haziran’da unutulmaz bir festivale ev sahipliği yapıyor.

Dansın ritminin bir an bile düşmeyeceği PSM Loves2Dance Festival’de Almanya’nın önde gelen elektronik müzik sanatçısı ve prodüktörü ve deneysel tekno müziğin favori isimlerinden Christian Löffler, multi enstrümentalist kompozisyonlarla “Wicked Games” şarkısıyla listelerimize giren Berlin asıllı elektronik müzisyen Parra For Cuva, Hamburg esintilerini sahneye getiren Stimming, indie-folk geçmişli şarkıcı ve söz yazarı Natascha Polké, rüya gibi atmosferler ile teknonun vurucu havası arasındaki melodik karışımı sunan Fejka ve house, minimal techno ve shogaze gibi türleri ustaca harmanlayan Pantha du Prince sahnede bizlerle olacakAyrıca festivalde Carbone Black ve TKO’nun eşsiz görsel-işitsel performansları da PSM Led Ekran’ında alışılmışın dışında şovları katılımcılarla buluşturuyor.

Yazın hareket ettiren etkisinden beslenen ve bu sene ilk defa gerçekleşecek PSM Loves2Dance Festivali 29 Haziran’da Zorlu PSM’de.

Author: TUNGA YANKI TAN

RELATED POSTS