RESET: Hislerinle Hareket Et

NewsApril 11, 2023
RESET: Hislerinle Hareket Et

İyi hisset ve hareketin iyileştirici gücüyle vücuduna ve zihnine iyi gelen şeylere odaklan. RESET, HOPE Alkazar’da sporu ve yaratıcılığı destekleyen Nike’ın katkılarıyla, fitness’ı 5 ögesiyle bütüncül şekilde deneyimlerken; anda kalacağın bir yolculuğa davet ediyor.

Hareket etmek, ruhumuzu canlandırır, bedenimizi büyütür ve yeni bir hayatın kapısını açarken her zaman iyi hissettirir. İyi hissetmeyi hayatın merkezine koyan RESET, çok boyutlu bir deneyim fırsatı sunuyor. 10 dakikalık bir deneyimde; dansın doğal gücünü kullanan sanatçı ve dans terapisti Ekin Bernay’ın rehberliğinde bir yolculuğa doğru harekete geçiriyor. 

Deneyim ve sahne tasarımcısı prodüktör Erdem Dilbaz’ın ve ekibinin son altı aya yayılan çalışmalarıyla hazırlanan interaktif enstelasyonlarla hareket ettikçe değişen ve dönüşen benzersiz bir deneyimde; müziğin, benzersiz görüntülerin ve hareketin bedeninizi sarmalayarak iyi hissettirmesine; bedeninize ‘RESET’ atmaya hazırlanın.

RESET’in genel açılışı öncesinde, ‘celebrity trainer’ olarak bilinen Global Nike Trainer Kristy Godso ile gerçekleştirerek dans performansları, ses terapisi ve antrenman seansları ile Nike üyelerine özel Los Angeles’tan İstanbul’a geldi ve hareketin odağında yer aldılar. 

Öncesi ve sonrasıyla büyüleyici bir deneyim sunan RESET, 12 Nisan’dan itibaren HOPE Alkazar Ana Salon’da farklı disiplinleri hamanlaması sayeside ziyaretçilerine şehrin yoğun temposundan uzaklaştıran aynı zamanda Nike’ın yeni fitness yaklaşımından ilhamla; hislerine kulak vererek bedenininizi ve ruhunuzu yeniden iyileştirmesine izin verin. 

Author: Ceydanur Demir

RELATED POSTS