Samuel Ross’un Nike x A–COLD–WALL* Kapsül Koleksiyonunu Keşfet

NewsDecember 13, 2018
Samuel Ross’un Nike x A–COLD–WALL* Kapsül Koleksiyonunu Keşfet

A-COLD-WALL *’ın kurucusu Samuel Ross, Nike Air Force 1’i 2000’li yılların estetiğini alan başarılı bir seçim olduğunu düşünüyor. Samuel Ross’un Nike x A–COLD–WALL* kapsül koleksiyonu üzerindeki çalışmaları görülmeye değer.

Nike x A–COLD–WALL* Kapsül Koleksiyonu ürünlerinde kullanılan kumaşların ayrıcalıklı olduğu anlaşılıyor. Bu koleksiyonda, Ross ilk defa bir Nike projesinde yer alarak koleksiyonunda griden beyaza doğru ince renk geçişleri ve süet parçalar kullanarak Nike’a farklı bir bakış açısıyla yaklaştı.

Ayakkabının bireysel özelliklerini öne çıkarmak için tasarlanan Nike AF1 High projesi, yaratıcılığının durağan ve değişken davranışları ve Ross arasında bir denge oluşturuyor. Tasarımların da en küçük detaylar bile etkili bir stil ile uyum içerisinde…

Eskitme hikayesi, koleksiyonun her parçasında anlatılmaya devam ediyor. Bir parça ne kadar çok giyilir ve o parça ne kadar süre boyunca kullanırsa, o ürün o kadar kişiye özel bir hal alıyor. Bu nedenle Nike x A–COLD–WALL* Kapsül Koleksiyonu’nda malzemeler sadece heyecan verici biçimde kullanılmakla kalmıyor, aynı zamanda ürünlerin heyecan verici enerjisi ve benzersizliği öne çıkıyor.

Author: Maya Bakkaloğlu

RELATED POSTS