SUNNEI FW24

FashionFebruary 25, 2024
SUNNEI FW24

Milano Moda Haftası’nda Loris Messina ve Simone Rizzo, “sadeliği en karmaşık giysileriyle sunmak” amacıyla modanın kurallarını bir kez daha altüst etti.

Sunnei, modellerin düşüncelerinin kendileri için konuşmasına izin verdi ve onları şovun müziği haline getirdi.

Sessizce, dünyada hiçbir şey düşünmeden, bir ayağını diğerinin önüne atarak daha önce hiç giyilmemiş kıyafetleri dünyaya sunan modelleri ciddiyetle izliyoruz. “Acaba o baş döndürücü topukların üzerinde o kadar tehlikeli bir şekilde dengede dururken rahatlar mı? Bu birkaç dakikalık yürüyüş için ne kadar ücret aldıklarını merak ediyorum. Üşüyorlar mı? Giydiklerini beğeniyorlar mı acaba?  Bu model ne kadar güzel, keşke ben de onun kadar uzun olsaydım”. Peki mankenler yüzlerce insanın önünde yürüdükleri o iki dakika boyunca ne düşünüyorlar?  Sunnei’nin Milano Moda Haftası Sonbahar Kış 2024’teki defilesi, modellere bakışlarımızın yarattığı bu düşünce akışını kesintiye uğratmak, onların konuşmasına ve her şeyi, hatta aptalca şeyleri bile söylemelerine izin vermek için ilk fırsattı. 

Modeller kırmızılar, sarılar, yeşiller ve mavilerden oluşan canlı bir halı üzerinde podyumda yürüdüler.

Otuz bir benzersiz kişilik için otuz bir benzersiz görünüm. Hacim baştan sona birleştirici bir faktör. En kabarık puffer ceketten en büyük bereye kadar abartılı siluetler dolgunluk hissi veriyor.

Koleksiyonun giysileri aslında aynı kilim malzemesinden, Farfallabag ya da Koaladress’ten yapılıyor.
Bu sezonun ana teması aksesuarlar ile tanımlanıyor; canlı, neon renklerle kaplı ve kendini göstermeye çekinmeyen küpeler, çantalar ve kolyeler…

ayrıca bu yıl Haziran ayında Mayorka markası Camper ile yapılacak ikinci bir işbirliğinin de ipuçlarını verdi.

Author: Murat Şentürk

RELATED POSTS