The New Era

NewsMay 4, 2019
The New Era

Parisli moda evinin yeni kreatif direktörü bugün Paris’teki Cruise 2020 gösterisini sahneledi… Chanel bu Mart birkaç hafta önce vefat eden Karl Lagerfeld’in sonuncusu olan AW19 koleksiyonunu sundu. Grand Palais, kış harikalar diyarı seti olarak, Penélope Cruz’un da yer aldığı beklenmedik bir podyum yürüyüşüne ev sahipliği yaptı.

Bugün, Chanel bir kez daha Grand Palais’e geri döndü – bu sefer yaratıcı yönetmen Virginie Viard tarafından ilk kez tasarlanan Cruise 2020 koleksiyonu için.  Mekan tren raylarıyla dolu bir tren istasyonuna dönüştürüldü; ancak ne yazık ki markanın Instagram hesabına göre ortada macera vaat eden hiçbir tren yoktu, sadece raylar ve açık bir yol.

Naomi Campbell, Lily-Rose Depp ve Claudia Schiffer’in beğenisine sunulan şov, finalinde Whitney Houston’ın “How Will I Know” adlı şarkısını Adesuwa, Giselle Norman ve Dazed100er Ugbad gibi isimlerin remixi ile adımlarını atan modelleri içeriyordu. Koleksiyonun kendisi parlak Chanel ceketleri içeriyordu ve yepyeni beyaz gömlekler üzerine giyilen wax ceketleriyle yumuşak, feminen bir 70’lerin havasına sahip. 

Viard’ın şimdi ilk koleksiyonu şimdi tecrübelerinin arasına eklerken, markanın Ekim ayındaki SS20 şovundan önce ne olacağı konusunda bizi izlemeye devam edin.

 

Author: Zeynep Sahin

RELATED POSTS