Urban Sophistication: Les Benjamins Essentials 7.0

NewsAugust 25, 2023
Urban Sophistication: Les Benjamins Essentials 7.0

Les Benjamins, minimalist rahatlığın tavrını Essentials 7.0 koleksiyonlarında bir adım daha öteye taşıyor. Sofistike bir konfor ile Les Benjamins 2023 Sonbahar Kış sezonunun ilham kaynaklarını sokak giyimin köklerinde buluyor.

Les Benjamins’in temek kapsül koleksiyonunun yedinci sezonunu temsilen çıkan, Essential 7.0, modayı işlevsellikle mükemmel bir şekilde birleştirerek şehrin tarzını sokaklarla buluşturuyor. Tişörtlerden sweatshirlere, kapüşonlu üstlerden eşofman altlarına, trikolardan blazerlara kadar kadın, erkek ve çocuklar için hazırlanan ve giderek büyüyen koleksiyonda canlı ve enerjik tonlar öne çıkıyor. 

Kobalt mavisi, yeşil, turuncu, kahverengi ve mor gibi tonlarla zamansız bir canlılığa sahip olan Les Benjamins Essential 7.0 koleksiyonu silent luxury kavramını tam anlamıyla benimserken; marka ögelerinin incelikli nakış işlemeleriyle tüm dikkatleri detaylarda topluyor. Form ve fonksiyon arasındaki çizgiyi bulanıklaştıran koleksiyon zamansız tavrıyla hem kullanışlılık hem de çok yönlü parçalar sunuyor.

Author: Ceydanur Demir

RELATED POSTS