Çağdaş ve Çabasızca Şık

NewsSeptember 2, 2021
Çağdaş ve Çabasızca Şık

Takılar bazen özel bir akşama hazırlanırken seçtiğimiz parçaları tamamlarken bazense gündelik ve basit bir kıyafeti çok daha göz alıcı bir hale getiriyor. Seçimlerimizi yaparken olmazsa olmaz kriterimiz ise hayatın her anı için yardımımıza koşabilecek parçaları bulmak.

Güçlü kadın imajı üzerine çalışan ve gündelik sokak modasına yeni ve çarpıcı bir soluk getiren koleksiyonlar çıkaran 2011 kuruluşlu Raisa Vanessa ve Atasay yeni işbirlikleri ile çok yönlü ve zamansız bir kapsül koleksiyona imza atıyorlar. Hepsi birbirinden özel 25 parçadan oluşan kapsül koleksiyonun ana ilham kaynağı ise Art Deco kültürü.

Malahit, lapis lazuli gibi değerli taşların asimetrik bir geometriyle buluştuğu koleksiyonda heykelsi formlar ağırlıkta. Art Deco’nun yanı sıra tasarımların odak noktasında “ikilik” kavramından beslenen Raisa Vanessa ve Atasay’ın kapsül koleksiyonunda günümüzde modanın her alanına işlemeye başlayan kişiselleştirme teması da mevcut. İsminizin baş harfini seçerek kişiselleştirebildiğiniz parçalar size ışıltılı bir akşamdan caddelerde koşuşturduğunuz sıradan bir güne kadar pek çok anda eşlik etmeye uygun.

Raisa Vanessa x Atasay koleksiyonunu 1 Eylül’den itibaren seçili Atasay mağazalarında bulmanız mümkün.

Author: Naz Başaran

RELATED POSTS