Dior Sonbahar 2021 Erkek Koleksiyonu

FashionDecember 10, 2020
Dior Sonbahar 2021 Erkek Koleksiyonu

Bu sene iddaalı ve fütüristik tarzıyla Dior Sonbahar 2021 koleksiyonu, birbirinden yenilikçi ve hiper-renkli lookları bir araya getiriyor. Maison’un klasik çizgisini zevk sahibi biçimde koruyarak ellerinde bulunan üst düzey işçiliği inovatif teknolojiler aracılığıyla yeniden yorumluyor.

Kenny Scharf’ın gözleri üzerine çeken neon paleti markanın kusursuz terziliği ile birleşerek bizlere bir görsel şölen yaşatıyor. Scharf bu koleksiyon için sürrealizm ve çizgi filmlerden ilham alan ve pop kültürüyle bilim kurguyu bir araya getiren bir baskı ve işleme serisi hazırladı. Geleneksel tekniklerin fütürüstik bir biçimle ele alınmasının yarattığı zevkli şekilde harmanlanmış tezat ile bir araya getirilen koleksiyon, küresel ölçekte zaman ve boşluk algılarımızı yeniden sorgulatan bir sunumla kendisini podyumlarda buluyor.

Podyumda bu senenin koleksiyonunu canlı görme şansına sahip olmuş isimler arasında Kate Moss, Xavier Dolan, Robert Pattinson, Kim Kardashian, Douglas Booth ve JBALVIN yer alıyor.

8 Aralık 2021’de online şekilde yayınlanan ve içlerinde yönetmen Thomas Vanz’ın bizleri uzayda ve zamanda kapsamlı bir yolculuğu çıkardığı, koleksiyonun dünya dışı elementleriyle örtüşmekten kaçmayan videoyu https://www.dior.com/en_int/mens-fashion/shows/mens-fall-2021-collection adresinden izleyebilirsiniz.

 

Author: Sıla Demiral

RELATED POSTS