Nike Stil Rehberi – Bir ekran dolusu ilham!

NewsApril 21, 2024
Nike Stil Rehberi – Bir ekran dolusu ilham!

Harekete geçmenin ve teknolojinin dinamik bütününden ilham alıyoruz. Nike’ın yenilikçi bakış açısından doğan bir dijital Stil Rehberi’nde iki konsept bir araya geliyor. Kendimizi sporun içinde bularak; koşu, yoga, HIIT ve fitness görünümlerine adanmış karıştırılabilir kombinler ile karşılaşıyoruz. Günlük hayatın içinden spora uzanan holistik bir gardrop… Bu dijital dünyada stil, performans kadar önemli.

Günün her anında olduğu gibi spor yaparken de iyi görünmek görevini üstlenerek, essential ürünler tarz sahibi stillere dönüşüyor. Atletik ve aktif materyaller, şık kesimler içinde; dijitalleştirilmiş karşılıkları ile yenilikçi bir arayüzde bizimle buluşuyor. Farklı spor dallarının karıştırılabilir ve kombinlenebilir parçalardan oluşan sütyen ve tayt koleksiyonu karşımızda. Dijital ekranda ilham veren Nike Well Collective eğitmenleri var. Farklı disiplinler şık ve fonksiyonel görünümlere ilham veriyor.

Fitness ve cycle eğitmeni Haneen Kattae’nin antreman sırasında ve sahnedeki derslerinde kendini en iyi hissettiği Nike Pro takımı ve Indy spor sütyeni gözümüze çarpıyor. Çok yönlülüğü esas edinen, eforsuz ve havalı bir görünüm… Kombinlerini katmanlar ekleyerek bir üst seviyeye taşıyor.

İyi görünmek, antrenman sırasında ve sahnedeki derslerimde kendimi en iyi halimde hissetmemi sağlıyor. – Haneen Kattae

Koşu koçu Sera Sayar, tam bir sneaker kadını! Şehrin içinde adımlar birbirini takip ederken, Sera rahatlığından asla ödün vermeyerek, favorisi Nike Invincible 3 koşu ayakkabısını asla eksik etmiyor. Gündüz geceye karışıyor, Sera durmuyor. İhtiyacı olan her şeyi ise Nike Go taytının ceplerinde ona eşlik ediyor.

Gece gündüz demeden koşarken de stil sahibi olmak oyunun bir parçası. Şehrin en güzel koşu rotalarına, göz alıcı kombinler yakışır. – Sera Sayar

Göz alıcı görünmek bizim için büyük bir motivasyon kaynağı. Fitness antrenörü ve sporcu İpek Artun da bu düşünceye katılanlardan. Stilleri karıştırarak oluşturduğu kontrasttan ilham alarak kombinlerini yapıyor. Katmanlar arasında İpek’in kişisel tarzıyla karşılaşıyoruz. Nike Metcon ise zorlu antremanlarda olmazsa olmazı.

Antrenmanlarda rahat olduğu kadar göz alıcı stiller motivasyonumu arttırıyor. Yere sapasağlam basmayı sağlayan Nike Metcon, desteğiyle zorlu antrenmanların olmazsa olmazı. – İpek Artun

Akışta kalmayı bir hayat tarzı haline getirmiş yoga eğitmeni İrem Güneş, yumuşacık Nike Zenvy taytıyla ve varlığını unutturan hafiflikteki Alate spor sütyeni pratiğinin ayrılmaz bir parçası halinde. Kökleriyle olan ilişkisini toprak tonları ile destekleyerek matının üzerinde hareket ediyor. 

Yoga yaparken bedeninle aynı şekilde esneyebilecek, hafif kumaşlar giymek önemli. Böyle bir stil, gün boyunca gittiğin her yerde seni mutlu edebilir. – İrem Güneş

Nike Trainer’larının stilleri ile eşleştirilmiş aktif stilleri keşfetmek ve kombinlerinize ilham verecek önerilere göz atmak için Nike İstinyePark, Nike Well Collective Zorlu, Nike Beyoğlu mağazalarını ziyaret ederek veya Nike App üzerinden Stil Rehberini inceleyebilirsiniz. 

Ekranı 4 Mayıs’ta gerçekleşecek Nike Well Festival‘de deneyimlemek de mümkün olacak. Bize kalırsa festival kombinlerini önden hazırlamak isteyenler için Stil Rehberi tek ihtiyacınız!

Author: TUNGA YANKI TAN

RELATED POSTS