TUDOR Pelagos 39: Teknik ve Estetiğin Buluşması

NewsSeptember 1, 2022
TUDOR Pelagos 39: Teknik ve Estetiğin Buluşması

Son teknoloji bir teknik dalış saatini şık bir estetikle buluşturan TUDOR, yeni Pelagos 39 modeli ile gündelik şehir hayatınızın bir ayrılmaz bir parçası olacak çok yönlü bir spor saati sunuyor.

Çok yönlü ve tamamlayıcı tasarımı ile dikkat çeken Pelagos 39 modeli, Tudor’un teknik dalgıç ailesine katılıyor. Markanın daha önce sunmuş olduğu Pelagos, Pelagos HD ve Pelagos FXD modelleri daha uzmanlaşmış ve profesyonel dalışlara özgü işlevleri ile öne çıkarken, yeni Pelagos 39 ise çok yönlü, geleneksel mekanik dalgıç saatini kadranındaki saten kaplamalar ve çerçevesindeki zarif detaylar işe benzersiz bir tasarım sunuyor.

TUDOR Pelagos serisi, sektörün ön saflarında yer alan çok çeşitli yüksek teknikli, mekanik dalgıç saatleri sunuyor. Günümüzde dört modelden oluşan bu ürün ailesi, 1950’lerden beri dünyanın dört bir yanındaki su altı keşiflerinin öncüleri tarafından benimsenen TUDOR saatlerinin değerli mirasçısılarından biri. TUDOR’un profesyonel dalış saati mirasını 39 milimetrelik kasasının çok yönlülüğü, çerçevesi ve kadranındaki saten kaplamalar ile birleştirirken ve sonucunda hem son teknoloji hem de şık bir estetiğe sahip bir spor saati meydana geliyor. Yeni TUDOR Pelagos 39 hem deniz altında hem şehir hayatında severek takılmak ve günlük hayatınızın bir parçası olmak için hazır.

Author: Dilan Günaçtı

RELATED POSTS