Army of Diesel

NewsSeptember 2, 2023
Army of Diesel

Detaylar her zaman kalabalıklarda biraz gizli kalmıştır. Çoklamalar içinde güzelliğe kavuşmuştur. Diesel’in yeni Fall Winter 2023 kampanyası detaylarda anlamlanıyor ve hayal güçlerinin sınırlarını zorluyor. 

Diesel’in 2023 Sonbahar kampanyası, yaratıcı direktör Glenn Martens ve sanat yönetmeni Chris Simmonds tarafından yönlendirilerek benzersiz bir sartorial kampanyada hayal gücünün sınırlarını zorluyor. Son dönemin en iyi dönüşlerinden birini yapan Diesel denimle kaplı karakterlerin olduğu bir dünyada ayrıntılara doğru yönlendiriyor ve detaylarda güzellikleri bulmayı tamamen size bırakıyor. 

Kampanya, İtalya’nın Breganze şehrinde çekilirken Johnny Dufort tarafından karelenip; kurucu Renzo Rosso’nun dahi dahil olduğu kampanya görselleri kocaman bir orduyu andırıyor. Yüzlerce Diesel çalışanın dahil olduğu çekimde bol miktarda denim, biker darts, yeni sezona ait kabanları içeriyor. Üstelik, bu kampanya çocukların bulmaca kitaplarının yetişkinler için hazırlanan, sayısız karakterin ve objenin yoğun ve hayal gücünün sınırlarını zorlayan sahnelerde gizlendiği neşeli bir oyun olarak tasarlanarak moda severlerle interaktif bir yolculuğun kapılarını aralıyor. 

Author: Ceydanur Demir

RELATED POSTS